Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Filia
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru
  • Aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami biznesowymi
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie VIN pojazdu i katalogów producenta
  • Telefoniczna oraz mailowa pomoc klientom przed oraz po sprzedaży produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość części motoryzacyjnych

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • Inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, PPK, pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu)

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648