Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta biznesowego branża TSL
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Firma HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta biznesowego

Miejsce pracy: ul. Jeździecka 19 53-032 Wrocław

OFERUJEMY:

  • - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • - Wynagrodzenie dostosowane do zakresu obowiązków plus system premiowy
  • - Pakiet szkoleń wdrożeniowych, z zakresu podstaw transportu drogowego i metod sprzedaży
  • - Karta sportowa Medicover, prywatna opieka medyczna Luxmed

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Pozyskiwanie nowych klientów w ogólnie dostępnych bazach firm
  • - Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz rozwijanie bazy nowych klientów
  • - Sprzedaż ładunków pozyskanych od klientów HIT TRANSPORT oraz nowo pozyskanych na giełdach: Trans.eu, Timocom, Alpega Group (Teleroute, Wtransnet, 123Cargo, Bursa), Cargo.pl
  • - Przygotowanie kalkulacji i ofert handlowych
  • - Przyjmowanie i opracowywanie zleceń
  • - Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • - Prowadzenie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu
  • - Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • - Współpraca z innymi oddziałami w firmie
  • - Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • - Zaangażowania i umiejętności komunikacyjnych
  • - Terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • - Motywacji do rozwoju zawodowego
  • -  Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • -  Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez administratora danych – spółkę HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Wolsztynie 64-200 ul. Dworcowa 27. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536