Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, lubuskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta lub sprzedażą.
  • Zaangażowanie oraz wysokie kompetencje komunikacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu w rozpoznawalnej firmie produkcyjnej działającej na rynku drzewnym.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego oraz system premiowy.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–16:00.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Program wdrożeniowy pracownika.
  • Zgrany zespół i pomocnych współpracowników.
  • Siedzibę firmy w okolicach Międzyrzecza z dostępem do miejsc parkingowych.

  • Praca Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584