Specjalista ds. sprzedaży i nawiązywania relacji z klientami
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SalesHR
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wyszukiwanie nowych potencjalnych klientów (polskie firmy) i inicjowanie kontaktu
  • Wstępna prezentacja rozwiązań firmy
  • Rozmowy z osobami decyzyjnymi
  • Umawianie spotkań
  • Utrzymywanie relacji

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży (mile widziana sprzedaż np w call center) min 1-2 lata
  • Samodzielność, kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego : poziom B2
  • Duża swoboda w komunikacji
  • Zaangażowanie
  • Zainteresowanie nowymi technologiami - bardzo mile widziane

OFERUJEMY:
  • podstawa na start : do 8 000 PLN brutto, lub tyle samo na B2B + VAT
  • dodatkowe comiesięczne prowizje
  • szybka możliwość awansu
  • pełne przeszkolenie wprowadzające
  • możliwość realnego awansu i zwiększenia wynagrodzenia (podstawowego i prowizyjnego)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392