Specjalista ds. Sprzedaży - Hurtownia Wyrobów Hutniczych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ANER STAL Sp. z o.o. Sp. K.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

ANER STAL

hurtownia wyrobów hutniczych, działająca na rynku Dolnego Śląska oraz Polski

aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
Opis stanowiska
- podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • sprzedaż wyrobów hutniczych,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie stałych kontaktów,
  • doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa klientów firmy,
  • sporządzanie i negocjowanie ofert.

Wynagrodzenie: Podstawa + Premia od wyników sprzedaży.

Odpowiednie doświadczenie zawodowe - dobrze widziane doświadczenie w branży stalowej / budowlanej.

Wymagania

- jakich osób szukamy:

  • z doświadczeniem na stanowisku handlowym w branży wyrobów hutniczych lub pokrewnej,
  • posiadających znajomość lokalnego oraz krajowego rynku wyrobów hutniczych,
  • zaangażowanych w pracę i nastawionych na realizację celów,
  • posiadających umiejętności handlowe,
  • otwartych, pewnych siebie i cechujących się łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • wskazane posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy

- jeśli podejmując decyzję o wyborze Pracodawcy, chcesz mieć pewność:

  • interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę,

  • wynagrodzenia, adekwatnego do osiąganych wyników,

  • przyjaznej atmosfery oraz pracy z ambitnymi i ciekawymi ludźmi.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567