Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Giotto Food
3. 9. 2024

Giotto Food to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej. Działamy na rynku włoskim oraz w innych krajach europejskich, specjalizując się w hurtowej sprzedaży wysokiej jakości produktów spożywczych. W naszym asortymencie znajdują się takie produkty jak mięsa, wędliny, sery, makarony, mąki oraz wina. Od lat dostarczamy naszym klientom najlepsze włoskie specjały, łącząc tradycję z nowoczesnymi standardami. Nasza działalność opiera się na silnych relacjach z dostawcami i partnerami, co pozwala nam na oferowanie produktów o najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach. Dążymy do stałego rozwoju, poszerzania oferty oraz doskonalenia obsługi klienta, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino. Będziesz odpowiadał za współpracę z klientami z sektora HoReCa.

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami w sektorze HoReCa.
  • Prezentacja i sprzedaż włoskich produktów spożywczych.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie postępów.
  • Negocjowanie warunków współpracy.
  • Analiza rynku i obserwacja działań konkurencji.

Co potrzebujesz, aby aplikować:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczej, najlepiej z sektorem HoReCa.
  • Posiadanie własnej bazy klientów będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała znajomość rynku
  • Umiejętność zbudowania przemyślanej sprzedaży.
  • Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność i motywacja do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i dostęp do własnego pojazdu.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży.
  • Dodatki za używanie osobistego auta i zwrot kosztów paliwa.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę z wysokiej jakości włoskimi produktami.
  • Szkolenia produktowe i wsparcie specjalistyczne.

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. reklamy Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Specjalista ds. finansów Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544