Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Toyota Katowice
11. 9. 2024

Toyota Katowice Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży motoryzacyjnej, która z sukcesem działa na rynku od ponad 25 lat. Obecnie nasze salony sprzedaży mieszczą się w Katowicach, Częstochowie, Tychach i Dąbrowie Górniczej a wkrótce otwieramy nowe oddziały w Sosnowcu i Chorzowie.

Jako wielokrotny finalista rankingów sprzedaży Toyota Central Europe – w tym laureat nagrody Dealer Roku 2023, wyróżniamy się najwyższym poziomem satysfakcji i zaufania klientów.

Jako pracodawca stawiamy na rzetelność, stabilność i rozwój.

Obecnie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów flotowych (samochody osobowe i dostawcze);
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Profesjonalna obsługa klientów, w tym badanie potrzeb, opracowywanie ofert, negocjacje handlowe;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej;
  • Znajomość specyfiki rynku flotowego będzie istotnym atutem;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • Samodzielność, inicjatywa i zorientowanie na cel;
  • Ważne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników;
  • Szansę na rozwój kariery i podwyższanie kwalifikacji zawodowych wśród doświadczonych specjalistów;
  • Pakiet benefitów (samochód służbowy, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie grupowe, zniżki na firmowe produkty i usługi, w tym możliwość preferencyjnego zakupu lub wynajmu samochodu, spotkania integracyjne, program poleceń pracowniczych, elastyczne formy współpracy)
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole;

Dołącz do zespołu Toyoty i przekonaj się, dlaczego jesteśmy zaufanym pracodawcą.

Twórz z nami przyszłość motoryzacji!

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Sosnowiec
  • Specjalista ds. kadr i płac Sosnowiec
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Sosnowiec
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Sosnowiec
  • Specjalista ds. telekomunikacji Sosnowiec
  • Specjalista ds. PR Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536