Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Toyota Katowice
6. 6. 2024

Toyota Katowice Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży motoryzacyjnej, która z sukcesem działa na rynku od ponad 25 lat. Obecnie nasze salony sprzedaży mieszczą się w Katowicach, Częstochowie, Tychach i Dąbrowie Górniczej a wkrótce otwieramy nowe oddziały w Sosnowcu i Chorzowie.

Jako wielokrotny finalista rankingów sprzedaży – w tym laureat nagrody Dealer Roku 2023, wyróżniamy się najwyższym poziomem satysfakcji i zaufania klientów.

Jako pracodawca stawiamy na rzetelność, stabilność i rozwój.

Obecnie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych.

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów flotowych (samochody osobowe i dostawcze);
  • Skuteczna eksploracja rynku flotowego, prowadząca do realizacji założonych indywidualnych celów sprzedaży oraz finansowań KINTO;
  • Prowadzenie bazy CRM oraz systematyczne raportowanie wyników;
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami korporacyjnymi, w tym badanie potrzeb, opracowywanie ofert, negocjacje handlowe;

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej;
  • Znajomość specyfiki rynku flotowego będzie istotnym atutem;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • Samodzielność, inicjatywa i zorientowanie na cel;
  • Ważne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników;
  • Szansę na rozwój kariery i podwyższanie kwalifikacji zawodowych wśród doświadczonych specjalistów;
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie grupowe, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, program poleceń pracowniczych, elastyczne formy współpracy)

Dołącz do zespołu Toyoty i przekonaj się, dlaczego jesteśmy zaufanym pracodawcą.

Twórz z nami przyszłość motoryzacji!

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851