Specjalista ds. sprzedaży
  • Katowice
specjalista ds. sprzedaży
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
APO Finance Sp. o.o.
7. 8. 2024

W związku z rozwojem i dystrybucją oprogramowania z ćwiczeniami terapeutycznymi na wirtualnych okularach szukamy pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.
Zakres obowiązków
• pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi trwałych i stabilnych relacji biznesowych
• kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny, osobisty)
• wsparcie klienta w wyborze odpowiedniego rozwiązania w oparciu o jego indywidualne potrzeby i cele biznesowe
• sporządzanie ofert, spotkania z klientami, negocjacje
• realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników do działu controllingu
Wymagania
• umiejętność dobrej organizacji pracy,
• samodzielność, wytrwałość i konsekwencja w działaniu,
• posiadanie bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• chęć samokształcenia i zdobywania wiedzy,
• wysoka kultura osobista,
• rzetelność i chęć współpracy,
• znajomość języka angielskiego
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług, preferowana branża medyczna i IT
• gotowość do podróży służbowych na terenie Polski
Oferujemy:
• szkolenie wdrażające do pracy
• pracę w firmie o ciekawych perspektywach rozwoju,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie + system premiowy
• możliwość rozwoju zawodowego wraz z ciągłym rozwojem firmy,
• uczestnictwo w targach i imprezach branżowych,
• uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536