Specjalista ds. sprzedaży
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Eryk Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Prezentowanie, promowanie i sprzedaż naszych usług przy użyciu solidnych argumentów – rynek B2B.
  • Nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych i z klientami.
  • Negocjowanie umów z potencjalnymi klientami.
  • Generowanie leadów i przygotowywanie ofert.
  • Odwiedzanie klientów i potencjalnych klientów w celu oceny potrzeb i promowania naszych usług.
  • Kontaktowanie się z potencjalnymi klientami poprzez cold surveying/cold calling.
  • Realizacja celów sprzedażowych i dostarczanie ich w terminach.
  • Koordynowanie działań sprzedażowych z członkami zespołu i innymi działami.
  • Analiza potencjału rynku, śledzenie sprzedaży i tworzenie raportów o stanie.

Wymagania

  • Biegle władasz językiem angielskim.
  • Posiadasz wykształcenie biznesowe (licencjat lub dyplom ukończenia college’u).
  • Jesteś naturalnym i skutecznym komunikatorem.
  • Posiadasz międzynarodowe prawo jazdy, uznawane w Europie.
  • Jesteś dobrze zorganizowany, dynamiczny i lubisz poznawać nowych ludzi.
  • Mieszkasz w Szczecinie lub w pobliżu lub jesteś gotowy przeprowadzić się do Szczecina.
  • Jesteś naturalnym negocjatorem, który lubi wyzwania. Biegle posługujesz się pakietem Microsoft Office, w szczególności Power Point, Excel, Word i plikami PDF.

Co oferujemy:

  • Ciekawą pracę w szanowanej, dobrze zarządzanej firmie, w której liczy się Twoja opinia, a standardy są wysokie.
  • Umowę o pracę i stabilne środowisko pracy.
  • Przyjazną atmosferę w dobrze zorganizowanym i ergonomicznym biurze w centrum Szczecina.
  • Bogaty pakiet świadczeń; prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe.
  • Możliwość rozwoju i samodoskonalenia poprzez szkolenia zawodowe i kursy finansowane przez Eryk Group.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087