Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Hotele Korona Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż bezpośrednia – nawiązywanie nowych kontaktów oraz pozyskiwanie klientów usług oferowanych przez Hotel Lord w kontakcie bezpośrednim lub telefonicznym
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami Hotelu Lord
  • Negocjowanie umów i warunków handlowych z jednoczesnym zachowaniem najwyższego standardu obsługi klienta oraz przestrzeganiem polityki cenowej obowiązującej w Hotelu
  • Opracowywanie dedykowanych ofert sprzedażowych
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją pozyskanych zamówień

Nasze wymagania

  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Aktywne działania i postawy oparte na wartościach: uczciwość, rzetelność, przedsiębiorczość
  • Wyższe wykształcenie

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • specjalne stawki na pobyt w hotelach dla pracowników sieci Hotele Korona sp. z o.o.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Majdańskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678