Specjalista ds. Sprzedaży
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
Raben Logistics Polska
16. 9. 2024

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Realizowanie budżetu sprzedaży
  • Administrowanie działań sprzedażowych w systemie CMR
  • Przygotowanie kalkulacji i ofert
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie dobrych relacji z potencjalnymi i obecnymi Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i prowadzeniu negocjacji​
  • Zaangażowanie - DRIVE do działania i rozwoju osobistego
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość odbywania podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Mile widziane:

  • znajomość branży TSL

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: karta Multisport/platforma Mybenefit, Karty na zakupy w dyskontach spożywczych MAKROPrywatna opieka medyczna, rabatowe karty paliwowe LOTOSubezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach, bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka polskiego, angielskiego i niemieckiego
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe, jasne reguły premiowania, możliwość rozwoju zawodowego, wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • Przyjazne miejsce pracy: firma rodzinna – przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, nowoczesne technologie i rozwiązania, przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Dogodne warunki pracy: komfort i bezpieczeństwo, przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567