Specjalista ds. sprzedaży energii elektrycznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
GETPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna sprzedaż energii elektrycznej dla Klientów biznesowych

  • Budowanie portfela Klientów oraz dbanie o relacje

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

  • Spotkania z klientami

WYMAGANIA:
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • Doświadczenie w sprzedaży – Znajomość technik sprzedażowych

  • Silna motywacja do osiągnięcia założonych celów – realizacja progów sprzedażowych

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

OFERUJEMY:
  • Co nas wyróżnia?

  • szanujemy czas i energię (nie tylko elektryczną) – nie oczekujemy od Ciebie określonych godzin na słuchawce czy w terenie – Liczy się efekt na koniec miesiąca.

  • przejrzystość i pewność rozliczeń – pracujemy w wysokim modelu prowizyjnym, który zapewnia Ci stabilność finansową

  • doświadczony zespół – jeśli chcesz się nauczyć czegoś nowego lub poszerzyć swoje kompetencje będziemy doskonałym wyborem

  • potencjał rozwoju – Get power to nie tylko sprzedaż energii elektrycznej, to dużo pobocznych produktów, które pozwolą Ci zwiększać Twoje zarobki i ciągle się rozwijać

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584