Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „STOMIL” S.A.

poszukują pracownika na stanowisko:
Zadania:

  • obsługa dotychczasowych klientów;
  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • realizację założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy;
  • bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - warunek konieczny;
  • systematyka w działaniu, myślenie procesowe i nastawienie na wyniki;
  • samodyscyplina i umiejętność organizowania własnej pracy;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych;
  • znajomość obsługi MS Office;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293