Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
AGA II s.c. Agata Modrzejewska, Monika Marczak
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres Obowiązków:

  • Obsługa klienta: Doradztwo w zakresie wyboru win i alkoholi, odpowiadanie na zapytania klientów.
  • Sprzedaż: Realizacja sprzedaży w sklepie stacjonarnym oraz online, obsługa kasy fiskalnej.
  • Zarządzanie asortymentem: Przyjmowanie dostaw, dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, kontrola stanów magazynowych.
  • Promocje i degustacje: Organizacja i prowadzenie degustacji oraz promocji produktów.
  • Dbanie o porządek: Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Uczciwość i rzetelność: Szukamy osoby odpowiedzialnej i godnej zaufania.
  • Brak nałogów: Cenimy zdrowy tryb życia i poszukujemy osób wolnych od nałogów.
  • Komunikatywność: Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami.
  • Pasja do wina i alkoholi: Chęć poszerzania wiedzy na temat oferowanych produktów.
  • Doświadczenie: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej, gastronomii lub pokrewnych branżach.
  • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy na pełen etat, w tym w weekendy i święta.

OFERUJEMY:

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii za wyniki sprzedażowe.
  • Szkolenia: Dostęp do specjalistycznych szkoleń z zakresu wina i innych alkoholi oraz możliwość uczestniczenia w degustacjach i kursach.
  • Stabilność zatrudnienia: Umowa o pracę na pełen etat.
  • Przyjazne środowisko pracy: Praca w zespole pasjonatów w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwości rozwoju: Perspektywy awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851