Specjalista ds. Sprzedaży
  • kujawsko-pomorskie
kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie, Polska
SOLBET Spółka z o. o.
21. 9. 2024

Obszar: Województwo kujawsko-pomorskie (wschodnie powiaty) oraz województwo mazowieckie (zachodnie powiaty).

Główne zadania:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z klientami;
  • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych;
  • Negocjowanie warunków umów;
  • Analizowanie rynku oraz działań konkurencji.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • Motywacja do rozwoju zawodowego;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Doświadczenie w dystrybucji i sprzedaży;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Co najmniej wykształcenie średnie;
  • Dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowych wyzwań;
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Wkład w kreowanie wizerunku firmy.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748