Specjalista ds. Sprzedaży Doradczej
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Growton Group
28. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pracując z nami, dołączysz do zespołu ekspertów, którzy każdego dnia pomagają firmom osiągać ich pełny potencjał sprzedażowy. Oferujemy unikalną możliwość pracy w innowacyjnym środowisku, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie i okazja do rozwoju.

Dla naszego klienta, aktualnie poszukujemy:

Twoje zadania będą obejmować:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B,
  • Generowanie i kwalifikacja leadów,
  • Badanie potrzeb klientów, dopasowanie rodzaju usługi i przedstawianie ofert,
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych i podpisywanie umów z klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Przygotowanie i prezentacja ofert dla klientów, a także obsługa posprzedażowa.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży doradczej B2B,
  • Umiejętności pozyskiwania klientów, oraz zarządzania leadami przychodzącymi,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • Samodzielności, systematyczności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków,
  • Znajomości technik prospectingu oraz umiejętności prowadzenia "zimnych" rozmów telefonicznych i mailowych,
  • Elastyczności i zdolności do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Samodzielność, swobodę w działaniu,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na podstawie i prowizjach,
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe, a także codzienny feedback od doświadczonego managera.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu specjalistów, którzy dbają o rozwój swoich klientów, aplikuj już teraz wysyłając swoje cv!

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392