Specjalista ds. sprzedaży/Doradca Klienta w branży rolniczej
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
FallWork Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie relacji

- aktywna sprzedaż dla gospodarstw indywidualnych

- doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów

- realizacja założonych celów

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

- wyjazdy do Klientów w granicach woj. śląskiego

Wymagania

 Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży produktów Agro

- znajomość branży rolniczej

- wykształcenie kierunkowe: rolnicze lub kilkuletnie doświadczenie w branży

- mile widziane szkolenie z zakresu obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin

- nastawienie na realizacje celów

- wysoka kultura osobista

- samodyscyplina, motywacja, chęć rozwoju

- prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyniku

- szkolenia

- samochód służbowy

- ubezpieczenie grupowe

- Karta Multisport

Lokalizacja: woj. śląskie

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889