Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca Klienta B2B
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Parleto
16. 9. 2024

Poszukujemy ambitnego sprzedawcy, który pomoże klientom B2B z branży TSL w usprawnieniu ich pracy. Twórz z nami innowacyjne oprogramowanie (SaaS) do zarządzania transportem. Dołącz do naszego zespołu!

Przykładowe zadania:

  • Rozpoznasz potrzeby naszych klientów (telefon, mail)
  • Doradzisz odpowiednie rozwiązania
  • Poprowadzisz prezentacje programu CargoLink (spotkania wideo)
  • Wstępnie ocenisz pozyskane leady
  • Skoordynujesz proces kontaktu z klientem
  • Pomożesz w rozwoju oprogramowania, informując zespół o nowych potrzebach klientów
  • Zaproponujesz i wspólnie z zespołem zrealizujesz usprawnienia w procesie sprzedaży
  • Opiszesz przebieg komunikacji z klientem w autorskim CRM-ie

Poszukiwane cechy i umiejętności:

  • Trafnie rozpoznajesz potrzeby klientów
  • Dla Ciebie szklanka jest do połowy pełna
  • Inni postrzegają Cię jako osobę asertywną
  • Systematycznie pozyskujesz i testujesz nową wiedzę
  • Lubisz rozmawiać i poznawać ludzi
  • Wykorzystujesz język korzyści
  • Wytrwale pracujesz do osiągnięcia efektów
  • Biegle posługujesz się językiem polskim
  • Najlepiej czujesz się, kiedy przechodzisz do działania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów SaaS (Software as a Service)
  • Znajomość branży TSL (transport, spedycja, logistyka — to nasi klienci)

To oferujemy:

  • Satysfakcję ze swojej pracy oraz wpływ na rozwój firmy i zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie niezależne od dynamiki i sezonowości rynku
  • Przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw — chętnie dzielimy się pomysłami i je wdrażamy
  • Pracę w firmie o strukturze opartej na partnerstwie i współpracy (tzw. płaskiej)Zgrany zespół zdolnych i pomocnych osób bez parcia na prestiż i pozycję
  • Możliwość rozwoju w zakresie sales/marketing automation oraz sprzedaży rozwiązań IT
  • Szczerą i swobodną komunikację w zespole
  • Skupienie na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań — nie szybkości i deadline’achStabilną pracę w oparciu o wybraną formę umowy (po okresie próbnym)

Czekamy na Twoją aplikację – za pośrednictwem naszego systemu! Ułatwi to znacząco komunikację i przyspieszy analizę Twojej kandydatury.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584