Specjalista ds. Sprzedaży Direct Call
  • Kobyłka
Kobyłka, Kobyłka, mazowieckie, Polska
Nabilaton
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła,
  • posprzedażowa obsługa Klienta,
  • realizacja planów i celów sprzedażowych,
  • budowanie profesjonalnych relacji z pozyskanymi klientami,
  • przygotowywanie ofert i negocjacje warunków handlowych,
  • finalizacja sprzedaży.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie branżowe (klimatyzacja/ wentylacja/ chłodnictwo) lub pokrewne,
  • doświadczenie min. 2 w branży HVAC / technicznej/budowlanej lub zbliżone,
  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz budować długofalowe relacje z Klientami,
  • masz wysoką determinację i zorientowanie na osiąganie celów,
  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną,
  • charakteryzuje Cię pewność siebie i swoboda wypowiedzi,
  • jesteś dobrym graczem zespołowym i dbasz o komunikację,
  • jesteś świetnym kooperantem i organizatorem własnej pracy.

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w jednym z naszych biur regionalnych,
  • pracę pełną wyzwań w dobrej atmosferze,
  • rozwój zawodowy, szkolenia i ciekawe projekty,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju kompetencji,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy i nowoczesne biuro,
  • możliwość wypożyczenia sprzętu służbowego i zniżek na produkty firmowe,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i opiekę medyczną,
  • uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych oraz wydarzeniach branżowych.

  • Praca Kobyłka
  • Kobyłka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851