Specjalista ds sprzedaży detalicznej Salon ARS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia
  • Realizacja zespołowych celów sprzedażowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Podtrzymywanie relacji z klientami
  • Doradztwo w doborze produktów
  • Wsparcie techniczne dla klientów sieci
  • Udział w targach branżowych

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego znajomość języka na poziomie B1 (weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat B (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość programów MS Excel, Word, Powerpoint
  • swobodne poruszanie się internecie
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na zmiany
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Co oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy,
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w obszarze bezzałogowych statków powietrznych oraz branży foto-video
  • dostęp do najnowszych technologii
  • stabilną pracę dla topowej, światowej marki
  • pracę w perspektywicznym i rozwijającym się projekcie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210