Specjalista ds sprzedaży detalicznej DJI Store
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż bezpośrednia
  • doradztwo w doborze produktów
  • odbieranie telefonów przychodzących
  • realizacja zespołowych celów sprzedażowych
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • podtrzymywanie relacji z klientami
  • wsparcie techniczne dla klientów sieci
  • przyjęcia oraz wydania serwisowe
  • utrzymywanie czystości salonu
  • udział w targach branżowych

Nasze wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • swobodne poruszanie się internecie
  • znajomość programów MS Excel, Word, Powerpoint
  • wysoka kultura osobista
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • dyspozycyjność (praca w weekendy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na zmiany
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (nie jest to warunek konieczny)

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od sprzedaży
  • pracę w perspektywicznym i rozwijającym się projekcie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze BSP oraz branży foto/video
  • możliwość zdobycia wiedzy praktycznej podczas testowania produktów demo.
  • możliwość awansu
  • stabilną pracę dla topowej, światowej marki
  • dodatek stażowy
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport
  • możliwość dołączenia do PPK (Pracowniczy Plan Kapitałowy)
  • firmowe i działowe wyjścia integracyjne
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę
  • targi branżowe

  • Więcej o nas i naszych markach znajdziesz na www.innpro.pl.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko na wybrane zgłoszenia.
  • Aplikując na to ogłoszenie jesteś brany/a pod uwagę jedynie pod kątem niniejszego stanowiska. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse zaaplikuj także na inne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210