Specjalista ds. sprzedaży
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
KREBO Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie zamówień
  • sporządzanie zleceń produkcyjnych
  • tworzenie ofert oraz negocjacje ich warunków
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • codzienna współpraca z różnymi działami w firmie
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej i księgowej ( faktury, dokumenty dostawy )
  • obsługa dotychczasowych klientów detalicznych i hurtowych
  • budowanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów oraz pozyskiwanie wiedzy o potrzebach rynku
  • dbanie o przepływ informacji handlowej pomiędzy firmą a klientami

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży/ obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Outlook, Exel, Word)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, odpowiedzialność i samodzielność działania
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych do klientów
  • znajomość branży odzieżowej mile widziana

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na cały etat
  • praca od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 - 16:00
  • możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584