Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych do silników morskich
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Baltic Spares Service Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Firma Baltic Spares Service jest jednym z największych w Europie Środkowej dostawcą części oraz usług serwisowych dla silników morskich.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:  Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych do silników morskich

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Organizowanie wysyłek części,
  • Obsługę klientów na całym świecie,
  • Monitorowanie i kontrola zamówień,
  • Promowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania dla kandydatów:

  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane techniczne lub związane z branżą morską,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży morskiej (warunek konieczny)
  • Znajomość części oraz technologii silników morskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • Swobodna obsługa komputera, gotowość do nauki nowych systemów,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Benefity (Multisport, Prywatna opieka medyczna)

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584