Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
8. 9. 2024

Ekoenergetyka Service Sp. z o.o. to nowoczesna baza serwisowa z centralnym magazynem części zamiennych oraz zespołem profesjonalistów. Świadczymy usługi instalacji i serwisu stacji ładowania pojazdów elektrycznych klientom Ekoenergetyki-Polska S.A. oraz innym podmiotom zarówno w kraju, jak i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Profil Kandydata:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne lub z zakresu ekonomii;​
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego;
  • mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży części zamiennych;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • znajomość oprogramowania sprzedażowego (ERP, platformy B2B i ECommerce​);
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu elektryki;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność;
  • umiejętność perswazji i argumentacji;
  • dbałość o zadowolenie klienta.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i tworzenie ofert na części zamienne do stacji ładowania;
  • obsługa internetowej platformy sprzedażowej z częściami zamiennymi;
  • aktualizacja oferty i zarządzanie sprzedażą części zamiennych w systemie ERP;
  • poszerzanie asortymentu części zamiennych;
  • raportowanie do Kierownika ds. sprzedaży.

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536