SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
8. 9. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZI lider rynku lotniczego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Obowiązki

  • Pozyskiwanie kontraktów na rynku krajowym i międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem służb mundurowych,
  • Przygotowywanie dokumentów do postępowań przetargowych i innych form zamówień,
  • Sporządzanie kalkulacji cenowych na wyroby i usługi będące przedmiotem zapytań ofertowych, zamówień lub umów,
  • Kontakt z klientem na wszystkich etapach ofertowania i realizacji zamówień/ umów. Prowadzenie bieżącej korespondencji, rozmów oraz przygotowywanie projektów umów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych, udział w spotkaniach handlowych,
  • Reprezentowanie spółki w kontaktach handlowych oraz odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem (m.in. regulacje prawne sektora obronnego, ustawa prawo zamówień publicznych, ustawa o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa),
  • Udział w konferencjach, wystawach i targach krajowych i międzynarodowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku w branży zbrojeniowej lub w obrocie wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz MS Office szczególnie w zakresie aplikacji MS Word, Excel, PowerPoint,
  • Znajomość procedur i przepisów celnych w obrocie towarowym z zagranicą,
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • W trakcie zatrudnienia na tym stanowisku wymagane jest uzyskanie koncesji w myśl Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych (dofinansowanie do ubezpieczenia, pakietów medycznych i karty sportowej),
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848