Specjalista ds. sprzedaży
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
Ewlit Sp. z o. o.
24. 4. 2024
4,650
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. sprzedaży - Poznań

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która jest zmotywowana do wsparcia zespołu sprzedażowego skoncentrowanego na sprzedaży profili i rur stalowych.

  • Tryb pracy stacjonarny, aczkolwiek jesteśmy otwarci na home office kilka dni w miesiącu
  • Godziny pracy: 08:00 - 16:00
  • Premia zależna od wyników
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 4.650 – 8. 317PLN/ miesiąc

Opis stanowiska pracy:

  • Profesjonalna obsługa klientów obejmująca kontakt telefoniczny i elektroniczny
  • Ofertowanie i przyjmowanie zamówień od klientów
  • Negocjowanie cen z klientami
  • Rozwój i poszerzanie dotychczasowej bazy klientów
  • Udzielanie informacji o produktach firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja
  • Przyjazne i grzeczne nastawienie do klienta
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole
  • Umiejętność szybkiego liczenia i przeliczania np. jednostek miary
  • Znajomość j. angielskiego
  • Szukamy osoby z doświadczeniem w Dziale Handlowym
  • Szukamy osoby z doświadczeniem w sprzedaży półproduktów przemysłowych, części, surowców do produkcji maszyn, urządzeń, konstrukcji, budynków
  • Szukamy osoby, która miała styczność ze stanami magazynowymi, wie z czym wiąże się logistyka
  • Koordynowała wysyłkę do klientów
  • Szukamy osoby, która pracowała w zespole (wiele osób z w biurze i/lub współpraca z innymi działami w firmie)
  • Osoby, która zna obieg podstawowych dokumentów w firmie, najlepiej pracowała zgodnie z ISO 9001
  • Osoby, która ma doświadczenie system typu ERP lub SAP

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659