Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UDS S.A.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami;
  • Realizację celów sprzedażowych;
  • Sporządzanie ofert handlowych i projektów umów;
  • Monitorowanie realizacji zleceń;
  • Kreowanie przyszłych działań handlowych i udział w tworzeniu strategii sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wiedzy z zakresu poligrafii i materiałów POS;
  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji, przygotowywania ofert oraz negocjacji;
  • Nastawienia na cel oraz pro aktywność w działaniu.
  • Skrupulatności, zaangażowania oraz rzetelności;
  • Gotowości do wyjazdów służbowych;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Prace w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941