Specjalista ds. sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Activ Investment Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Activ Investment Sp. z o.o. jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

Zakres obowiązków:

-        aktywna sprzedaż mieszkań i lokali usługowych,

-        obsługa klienta, prezentacja nieruchomości

-        przygotowywanie i prezentacja oferty,

-        prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

-        przygotowywanie raportów i analiz, obsługa posprzedażowa klientów,

-        udział w targach mieszkaniowych, akcjach promocyjnych, itp.

Oczekujemy:

-        znajomości specyfiki branży deweloperskiej mieszkaniowej

-        znajomości podstawowych zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości

-        doświadczenia minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku,

-        umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

-        zdolności analitycznego myślenia,

-        komunikatywnej znajomości języka angielskiego

-        dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole,

-        rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

-        stabilne warunki zatrudnienia

-        stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym system premiowym

-        niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop).

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045