Specjalista ds. sprzedaży - branża wykończenia wnętrz!
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Lublin
Pracodawca
Dodano
06.08.2024
Numer referencyjny
22826_43350

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów z branży wykończenia wnętrz - B2B i B2C;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami;
  • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie doboru odpowiednich produktów zgodnie z potrzebami klienta;
  • Negocjacje handlowe w celu osiągnięcia najlepszych warunków sprzedaży;
  • Archiwizacja pracy w środowisku Outlook i CRM;

Czego wymagamy?

  • Prawo jazdy B;
  • Doświadczenia zawodowego, nabytego w branży wykończenia wnętrz;
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów biznesowych na różne skale - od kilkuosobowych firm po korporacje;
  • Praktyczna znajomość metod prospectingu oraz otwartość na testowanie nowych narzędzi sprzedażowych;
  • Umiejętność prowadzenia oficjalnej korespondencji oraz budowania trwałych relacji partnerskich;

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub formę B2B;
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji miesięcznej;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Wspieranie pracownika od pierwszych dni pracy w formie udostępniania ciepłej bazy klientów;
  • Pomoc w relokacji przez pierwsze 3 miesiące zatrudnienia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i karty sportowej;
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;
  • Otwartość na wspieranie pasji pracowników poprzez sponsorowanie ich zainteresowań;
  • Zniżki na produkty firmowe;

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osobę do pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, jakim jest firma MAX-FLIZ, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Przedsiębiorstwo to skoncentrowane jest na branży wykończenia wnętrz, a wśród oferowanych produktów znajdują się wysokojakościowe artykuły, m.in. z Niemiec, Francji, Hiszpanii i Włoch.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Architekt wnętrz Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721