Specjalista ds. Sprzedaży - branża stalowa
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Praca.pl
12. 6. 2024

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców biznesowych,
  • Sporządzanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów,
  • Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów,
  • Zbieranie danych z rynku i raportowanie trendów,
  • Realizacja celów sprzedażowych narzuconych przez organizację.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży stalowej,
  • Kompetencje interpersonalne i negocjacyjne,
  • Potwierdzone rezultaty w sprzedaży,
  • Samodzielność, mobilność, motywacja i etyka zawodowa,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Wiedza techniczna o stali i sieć kontaktów branżowych (mile widziane),
  • Znajomość Comarch ERP XL (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Rozwój w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • Wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej i systemu prowizji,
  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Współpracę z dynamicznym zespołem.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370