Specjalista ds. sprzedaży (branża sportowa)
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
ATERIMA HR
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z całej Polski (kluby sportowe, sklepy internetowe) oraz współpraca z dotychczasowymi klientami firmy
  • opieka i rozwój wybranej grupy asortymentowej, wprowadzanie nowości na rynek
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • organizacja i udział w spotkaniach handlowych oraz targach branżowych
  • analizowanie popytu i podaży oraz opracowywanie strategii produktowych
  • współpraca z działem marketingu w zakresie promocji produktów oraz działem importu

  • masz minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży sportowej - warunek konieczny
  • posiadasz doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów
  • jesteś pasjonatem sportu i śledzisz aktualne trendy oraz "nowinki" na rynku
  • potrafisz skutecznie prowadzić negocjacje handlowe z klientami
  • jesteś optymistą, osobą energiczną i aktywną, wychodzącą z inicjatywą
  • potrafisz pracować w dynamicznym środowisku pracy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii kwartalnych
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, miejsce parkingowe, samochód służbowy jest udostępniany do spotkań z klientami)
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w godzinach 8-16
  • wyjazdy do klientów 2-3 razy w roku na terenie Polski
  • 3-miesięczne wdrożenie i przeszkolenie na początku współpracy

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Sędzia sportowy Zabrze
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zabrze
  • Specjalista ds. PR Zabrze
  • Specjalista ds. finansów Zabrze
  • Specjalista ds. reklamy Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238