Specjalista ds. sprzedaży (branża motoryzacyjna)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej (oferującej usługę gwarancji przedłużonej na samochody osobowe), poszukujemy doświadczonego Handlowca, który dołączy do zespołu!

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie B2B; dealerzy samochodów, komisy z autami używanymi
  • Profesjonalne doradztwo i dobór odpowiednich rozwiązań w zakresie przedłużonych gwarancji
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami, opieka posprzedażowa
  • Monitorowanie sprzedaży własnej, konkurencji i trendów rynkowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków sprzedaży
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Czego oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej, mile widziane doświadczenie w kontakcie z dealerami oraz komisami samochodowymi
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Kreatywność, zaangażowanie, optymizm
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Rozwój osobisty w dynamicznym środowisku pracy
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
  • Przyjazną atmosferę i przyjemny proces rekrutacji

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz" i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Aplikując na ogłoszenie publikowane w ramach współpracy Grafton Recruitment Sp. z o.o. oraz Grafton Recruitment Services sp. z o. o. (uprzednio: Kelly Services Poland sp. z o. o.) - należące do GI GROUP HOLDING - zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Informujemy, że wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych (Procedura dot. zgłoszeń sygnalistów) jest dostępna na stronie internetowej pod następującym adresem https://pl.grafton.com/pl/o-nas/sygnalisci Zgłoszeń w trybie przewidzianym w Procedurze dot. zgłoszeń sygnalistów można dokonać pod następującym adresem: https://gigroupholding.vco.ey.com/

Pełną informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648