Specjalista ds. sprzedaży - branża HVAC
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Silesian Voivodeship, Polska
Rekrutacja 360 - Pracuj.pl
13. 5. 2024

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Rekrutujemy dla

Rotenso

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników Rotenso Sp. z o.o. umacnia silną pozycję dostawcy nowoczesnych, niezawodnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Każdego roku Rotenso Sp. z o.o. poszerza swoją ofertę o nowe jednostki, które cechują coraz lepsze parametry technologiczne oraz nowoczesny design. Przewagę konkurencyjną firmy budujemy dzięki profesjonalistom z branży HVAC.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą i pozyskiwaniem Klientów
  • realizacja celów sprzedażowych indywidualnych i działowych wyznaczonych przez Firmę
  • aktywna i kompleksowa obsługa Klientów, oferowanie odpowiednich rozwiązań/produktów dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Klientów
  • realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne pozyskiwanie klientów z grupy docelowej
  • cykliczne poszerzanie portfolio Klientów poprzez wykorzystanie rekomendacji uzyskanych z leadów, akcji promocyjnych, swojej własnej pracy, wykorzystanie baz CRM, itd.
  • aktywny udział w akcjach marketingowych (np. otwarcia salonów), targach/imprezach branżowych, szkoleniach, dniach otwartych w Firmie
  • prowadzenie spotkań z Klientami poza oddziałem Firmy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta B2B
  • umiejętność aktywnej sprzedaży
  • otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej
  • umiejętność budowania relacji z Klientami oraz posiadanie umiejętności prezentacji produktów
  • chęć poznania branży HVAC i gotowość na naukę poprzez szkolenia

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży również z innych branż
  • znajomość języków obcych: angielski i/lub niemiecki

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • karta Multisport, 3 opcje do wyboru
  • opieka medyczna LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • kurs językowy - j. angielski, niemiecki, hiszpański
  • program rekomendacji pracowniczych
  • atrakcyjne miejsce pracy
  • dogodny dojazd do siedziby Firmy
  • paczki świąteczne
  • wyjazdy, imprezy integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • owoce, kawa, herbata
  • brak dress codu
  • inicjatywy dobroczynne
  • narzędzia pracy: telefon, komputer

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV
  • Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy
  • Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV
  • Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Czym jest Rekrutacja 360

Jako Pracuj.pl świadczymy naszym Klientom - Pracodawcom usługę w ramach, której mają możliwość zlecić nam proces Rekrutacji na stanowisko, którego aktualnie poszukują do swojej organizacji.

Realizując taki projekt, działamy jako agencja doradztwa personalnego(numer 12252).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zaaplikuj poniżej.

  • Praca Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Sprzedaży Ruda Śląska
  • Specjalista ds. telekomunikacji Ruda Śląska
  • Specjalista ds. PR Ruda Śląska
  • Specjalista ds. finansów Ruda Śląska
  • Specjalista ds. reklamy Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zakupów Ruda Śląska
  • Specjalista ds. marketingu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. ofertowania Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zarządzania Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Eksportu Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    138 495
    21 558