Specjalista ds. Sprzedaży B2B (farmacja)
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

specjalista-ds-sprzedazy-b2b-farmacja

Obowiązki

  • analiza rynku i określenie grupy docelowej odbiorców
  • pozyskiwanie nowych klientów w branży farmaceutycznej
  • współpraca z innymi jednostkami firmy (min. działem R&D) celem przygotowywania rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klientów
  • tworzenie i zarządzanie bazą danych potencjalnych kontrahentów
  • rozwijanie, utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowanie ofert i umów handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub chemiczne
  • doświadczenie w dziale sprzedaży lub w dziale badawczym, technologicznym w branży farmaceutycznej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji biznesowych
  • duża konsekwencja w działaniu i wytrwałość w realizacji celów handlowych
  • nastawienia na osiąganie celów i pro aktywność
  • wysokie umijętności komunikacyjne
  • znajomość procedur i przepisów związanych z rejestracja leków
  • rozeznanie na rynku komponentów stosowanych do produkcji farmaceutycznej
  • znajomość prawa farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem
  • gotowości do podejmowania podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • samodzielna, dająca duże możliwości decyzyjne praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • współpraca z specjalistami R&D
  • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, targach branżówych, studiach podyplomowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce (możliwość wdrażania nowych produktów na nowych rynkach)
  • narzędzia pracy:laptop, telefon
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055