Specjalista ds. sprzedaży B2B
  • Skarbimierzyce
zachodniopomorskie, Skarbimierzyce, zachodniopomorskie, Polska
PUCCINI SP. Z O.O
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale sprzedaży B2B oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
  • Badanie rynku i tworzenie bazy potencjalnych klientów.
  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.
  • Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb nowych oraz obecnych klientów.
  • Przygotowanie ofert produktowych.
  • Aktywne negocjacje, koordynowanie i finalizowanie procesu sprzedaży.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Współpraca z pozostałymi działami PUCCINI w celu optymalizacji sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży B2B potwierdzone wymiernymi sukcesami (warunek konieczny).
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami i prowadzenia negocjacji.
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników i rozwoju.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, w tym doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność swobodnej pracy ze środowiskiem Microsoft.
  • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie B2 (średnio zaawansowany).
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin stacjonarnie (od poniedziałku do piątku 8:00-16:00) w siedzibie PUCCINI w Skarbimierzycach pod Szczecinem (warunek konieczny).
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Comarch.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji.
  • Wysokie standardy pracy.
  • Możliwość satysfakcjonującego rozwoju oraz otwartość na Twoje rekomendacje.
  • Przyjazna i kreatywna atmosfera oraz bardzo zaangażowany zespół.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro z wieloma udogodnieniami.
  • Darmowe parkingi samochodowe i rowerowe.
  • Praca z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz rozwiązań pakietu Microsoft.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648