Specjalista ds. sprzedaży B2B
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Level Work
12. 6. 2024

Praca zdalna

Firma zajmująca się usługami ślubnymi na specjalistycznej platformie poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży B2B.

Twoje zadania ‍♀

  • Wyszukiwanie potencjalnych partnerów w celu poszerzenia bazy klientów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami, zarówno własnoręcznie pozyskanymi, jak i tymi zdobytymi poprzez kampanie reklamowe
  • Telefoniczna sprzedaż usług dostawcom usług ślubnych, od pierwszego kontaktu do podpisania umowy
  • Prowadzenie spotkań demo z klientami online
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej w segmencie B2B
  • Ostatnie doświadczenie w sprzedaży-warunek konieczny
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swoboda w rozmowie
  • Doświadczenie w sprzedaży abonamentowej
  • Znajomość branży ślubnej, HoReCa lub reklamowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy ⭐

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-17:00, w piątki od 9:00-15:00
  • Praca w pełni zdalna

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy, wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851