Specjalista ds. Sprzedaży B2B
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Polska Flora Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Szukamy dynamicznej i proaktywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B, która wesprze nasz zespół w rozwijaniu współpracy z klientami biznesowymi. Jeśli masz doświadczenie w sektorze B2B, świetne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz chęć nawiązywania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi, ta oferta może być dla Ciebie idealna!

Obowiązki

  • Nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami B2B.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi partnerami biznesowymi.
  • Analiza potrzeb klientów oraz dopasowywanie odpowiednich rozwiązań i ofert.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert sprzedażowych.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu proponowania nowych rozwiązań.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i nastawienie na wyniki.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392