Specjalista ds. sprzedaży B2B
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Amadeusz Krebs iKuchnia
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych partnerów (m.in. szkoły, cateringi, ajenci szkolni i gminy) w Twoim regionie i okolicach
  • generowanie leadów i działania typu outbound
  • telefonicznie umawianie indywidualnych spotkań z obsługą stołówek szkolnych (tzn. intendenci, ajenci i firmy cateringowe)
  • prezentowanie podczas tych spotkań, w jaki sposób aplikacja iKuchnia rozwiązuje ich obecne problemy oraz negocjowanie współprac z partnerami, które zwiększą liczbę zamówień i przychody firmy
  • prowadzenie rozmów handlowych z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji: bezpośrednio, telefonicznie, mailowo
  • pracą z nowoczesnym CRM

WYMAGANIA:
  • Posiadasz co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży B2B lub obsłudze klienta.
  • Praktycznie stosujesz metody sprzedaży (w tym umiejętność zastosowania technik sprzedaży - np. SPIN i inne efektywne strategie).
  • Masz doświadczenie w pracy w programach typu CRM, Excel, Zoom/Teams.
  • Posiadasz zdolność do efektywnej sprzedaży innowacyjnych rozwiązań.
  • Jesteś samodzielny i konsekwentny w działaniu.
  • Potrafisz wyjść poza utarty schemat rozmowy sprzedażowej
  • Posiadasz udokumentowane przykłady sukcesów lub doświadczeń w branży.

OFERUJEMY:
  • 8000 zł netto - zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B

  • Atrakcyjny system prowizyjny

    • osiągnięcie naszego minimalnego targetu miesięcznego to każdorazowo premia 4200 zł miesięcznie

    • brak górnego limitu premii - każda podpisana szkoła powyżej minimum to dodatkowa premia

  • Duża elastyczność - będziesz miał możliwość organizować sobie pracę oraz decydować o swoim harmonogramie dnia i rozłożeniu działań

  • Narzędzia potrzebne do pracy - komputer i telefon służbowy, aplikacje do obsługi klientów oraz zarządzania bazą klientów

  • Nowoczesne transparentne środowisko pracy - wykorzystujemy nowoczesne narzędzia m.in. CRM zintegrowany z telefonem i wsparciem AI

  • Zaplanowany onboarding w Warszawie - poznasz dokładnie nasz produkt i nasze techniki sprzedażowe, żeby jak najlepiej poznać ich możliwości i przedstawić je szkołom (ponieważ nasz system rozwiązuje duże problemy szkół to obecnie większość dobrze poprowadzonych spotkań sprzedażowych kończy się sukcesem)

  • Zwrot kosztów podróży do potencjalnych klientów

  • Przyjazna atmosfera pracy :)

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075