Specjalista ds. Sprzedaży B2B
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
BlueSky System Sp. z o.o.
6. 6. 2024

W świecie mediów społecznościowych: TikToka, Facebooka, Instagrama czy Twittera, nie ma już miejsca na nudę i sztampę, dlatego stworzyliśmy innowacyjne środowisko pracy dla młodych ludzi, którzy są głodni wyzwań, ale cenią wolność i możliwości, jakie daje praca zdalna.

Jeśli posiadasz już umiejętności i doświadczenie w sprzedaży, a chcesz dobrze zarobić – nasza firma jest idealnym miejscem dla Ciebie! :)

Masz żyłkę do sprzedaży? Emanujesz pewnością siebie, posiadasz naturalny dar przekonywania, jesteś duszą towarzystwa, a co jeszcze ważniejsze – osiągasz postawione przed sobą cele? Szukamy właśnie Ciebie!

Z naszą pomocą rozwiniesz żagle, zasmakujesz innowacyjnego środowiska pracy, a przede wszystkim poczujesz wolność, której nie znajdziesz w korpo i wielu boomerskich firmach. Bądź sam/sama sobie sterem, żaglem i okrętem, na którego pokładzie doświadczysz wsparcia załogi, która zawsze płynie z duchem czasu.

Od ponad dekady działamy na rynku prężnie się rozwijając. Dlatego poszerzaj z nami swoje horyzonty i zbuduj przyszłość, na jaką zasługujesz. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów (zarówno na zimno, jak i na ciepło);
  • Kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny);
  • Opieka nad klientem i wsparcie merytoryczne;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie umów i ścisła współpraca z naszym zespołem.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży dla sektora B2B min. 2 lata;
  • Gotowości do podjęcia współpracy B2B;
  • Szukamy osób, które są: pewne siebie, gotowe do pracy, samodzielne, dobrze zorganizowane, dokładne, sumienne, zaradne, otwarte, kreatywne, pracowite, komunikatywne i zaangażowane.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia - umowa B2B;
  • wynagrodzenia od 10 000 do 13 000zł netto/mc (7 000 netto podstawy + premia od 3 000 do 6 000 netto zależna od realizacji celów);
  • Zdalną pracę w godzinach od 9-17;
  • Przed rozpoczęciem pracy, zapewniamy - pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne;
  • Praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Dostarczymy Ci niezbędne narzędzia do pracy, takie jak: materiały wdrożeniowe, system CRM, chmurę firmową, słuchawki i telefon;
  • Gwarantujemy systematyczny rozwój – weźmiesz udział w wielu interesujących projektach i webinarach.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851