Specjalista ds. sprzedaży
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, Masovian Voivodeship, Polska
INTER-DIAMENT
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów ściernych,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z dotychczasowymi Klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych,
  • Analiza otoczenia konkurencyjnego,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Rozwijanie potencjału firmy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych,
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (po okresie pełnego wdrożenia),
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Silna motywacja i ambitne podejście do pracy,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

To oferujemy

  • Po wdrożeniu , możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B,
  • Długofalową współpracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon + laptop),
  • Program Poleceń Pracowników,
  • Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje,
  • Prywatna Opieka Medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

INTER-DIAMENT® jest polską firmą produkującą nowoczesne narzędzia ścierne supertwarde i konwencjonalne. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyrobów dokładnie odpowiadającym oczekiwaniom klientów. Polityka jakości firmy i stałe ukierunkowanie na rozwój przyczynia się do wzrostu zaufania klientów krajowych i zagranicznych. Obecność produktów firmy na wielu europejskich rynkach jest tego najlepszym potwierdzeniem.

www.inter-diament.com.pl

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584