Specjalista ds. sprzedaży Amazon
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Rotopino.pl S.A.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie sprzedażą na platformie AMAZON (FBA/FBM),
  • realizacja celów sprzedażowych w zakresie realizacji poziomu sprzedaży, marży i rentowności,
  • współtworzenie i realizacja strategii biznesowej firmy na Amazon,
  • przygotowywanie i pozycjonowanie ofert produktowych,
  • optymalizacja działań mających wpływ na zwiększenie poziomu sprzedaży,
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych na Amazon,
  • monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji,
  • analizowanie i raportowanie wyników sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami firmy (m.in. z działem handlowym i księgowością).

Nasze wymagania

  • praktyczna i teoretyczna znajomość platformy Amazon od strony sprzedającego,
  • 2 lata doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży na Amazon,
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie – pełen etat na umowę o pracę lub możliwość współpracy na zasadach B2B,
  • możliwość uzyskania premii za szczególne osiągnięcia w pracy,
  • wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku,
  • brak dress code’u,
  • rabaty pracownicze w naszym sklepie narzedzia.pl.,
  • parking na rowery pod dachem wraz z szatnią i prysznicem,
  • możliwość korzystania z Cateringu w preferencyjnych cenach.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941