Specjalista ds. sprzedaży Allegro
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesami sprzedaży online oraz zarządzanie ofertą produktową na Allegro (strefy marek)
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży, w tym działań promocyjnych allegro ADS, reklam graficznych
  • Monitorowanie aktywności konkurencji i dostosowywanie strategii sprzedażowej
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży, monitorowanie realizacji założonych celów
  • Dbanie o wysokie wskaźniki jakości konta
  • Obsługa systemów IdoSell, Allegro, Horizon
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Znajomość portalu allegro po stronie sprzedażowej poparte minimum rocznym doświadczeniem
  • Znajomość i umiejętność sprawnego wykorzystania wszystkich dostępnych form promocji allegro
  • Doskonała obsługa komputera, programów Excel, Word, Arkusze google
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz kalkulacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zmiany

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Przyjazna atmosfera w młodym zespole
  • Szeroką gamę benefitów pracowniczych
  • Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w obszarze e-commerce
  • Praca wyłącznie stacjonarna w biurze w Rybniku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Więcej o nas i naszych markach znajdziesz na innpro.pl.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko na wybrane zgłoszenia.
  • Aplikując na to ogłoszenie jesteś brany/a pod uwagę jedynie pod kątem niniejszego stanowiska. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse zaaplikuj także na inne.

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Specjalista ds. turystyki Rybnik
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584