Specjalista ds Sprzedaży
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
De Heus Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Konin

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż pasz, premiksów i preparatów mlekozastępczych.
  • Realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Doradztwo i opieka nad klientami.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Monitorowanie i analiza rynku trzody chlewnej, bydła, dystrybucji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży w branży rolniczej, lub jako zootechnik.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem.
  • Umiejętność pracy z narzędziami (CRM, Excel, Office).
  • Wytrwałość i ambicję w dążeniu do osiągania celów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania (wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny).
  • Komfortowe narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop, ipad.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dedykowany program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Dodatkowe dwa dni płatnego urlopu.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatkowy urlop

www.deheus.pl

Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Konin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Konin
  • Specjalista ds. Zakupów Konin
  • Specjalista ds. marketingu Konin
  • Specjalista ds. ofertowania Konin
  • Specjalista ds. Zarządzania Konin
  • Specjalista ds. Eksportu Konin
  • Specjalista ds. transportu Konin
  • Specjalista ds. HR Konin
  • Specjalista ds. turystyki Konin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509