Specjalista ds. sprzedaży
  • Wiskitki
Wiskitki, Wiskitki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów z branży meblowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Branża meblowa nie ma przed Tobą tajemnic? Sprzedaż to obszar, w którym widzisz swój rozwój? Jeśli tak, nie czekaj – aplikuj!

Oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w obszarze sprzedaży
  • znajomości rynku meblowego
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacja pracy
  • proaktywnej postawy i otwartości na zmiany
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • bezpośredni udział w rozwoju firmy i budowie strategii handlowej
  • bardzo dobrą atmosferę
  • wysokie standardy kultury pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet Benefitów: karta Multisport, opieka medyczna Enel-Med

Zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój sprzedaży
  • doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • przygotowywanie wycen, ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • negocjacje z klientami
  • wsparcie techniczne klientów firmy
  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Praca Wiskitki
  • Wiskitki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544