Specjalista ds. sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
25. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży w oparciu o wyznaczone cele (obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych);
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;
  • badanie potrzeb klientów;
  • analiza i opracowywanie dokumentacji ofertowej;
  • negocjowanie umów i zamówień;
  • monitorowanie rynku;
  • promowanie firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale handlu/sprzedaży;
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych;
  • wykształcenie wyższe;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • dobra organizacja pracy własnej i dokładność;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość rynku kolejowego;
  • znajomość Prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w obszarze zadań inwestycyjnych;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • kartę sportową.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714