Specjalista ds. Sprzedaży
  • Żłobnica
łódzkie, Żłobnica, łódzkie, Polska
VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Dla naszego klienta, producenta maszyn rolniczych z własną produkcją w Polsce, poszukujemy Kierownika Sprzedaży maszyn rolniczych.

Opis stanowiska
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Negocjowanie i zawieranie umów
  • Udział w wystawach tematycznych
  • Raportowanie

Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika sprzedaży
  • Doświadczenie w sprzedaży pojazdów (preferowane)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym (preferowane)
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy
  • Rozwój zawodowy w naszej  firmie
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Komfortowe bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu biura (blisko Żłobnica, gmina Kleszczów, województwo łódzkie.)
  • Samochód służbowy
  • Przyzwoite wynagrodzenie, przejrzysty system motywacyjny

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080