Specjalista ds. Sprzedaży
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
COLOP Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

COLOP Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z ponad 30-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, oferująca innowacyjne produkty i nowoczesne technologie dla branży poligraficznej, biurowo-szkolnej i reklamowej oraz wielu pokrewnych sektorów poszukuje pracownika na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa sprzedażowa stałych Klientów Spółki
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami biznesowymi

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży
  • odpowiedzialność, dokładność i koncentracja w pracy
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność logicznego myślenia

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną na umowę o pracę na pełny etat w centrum Bytomia od poniedziałku do piątku
  • fachową opiekę w pierwszych miesiącach zatrudnienia w celu wdrożenia do nowych obowiązków
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • parking dla pracowników

  • Praca Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Specjalista ds. Zakupów Bytom
  • Specjalista ds. marketingu Bytom
  • Specjalista ds. ofertowania Bytom
  • Specjalista ds. Zarządzania Bytom
  • Specjalista ds. Eksportu Bytom
  • Specjalista ds. transportu Bytom
  • Specjalista ds. HR Bytom
  • Specjalista ds. turystyki Bytom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075