Specjalista ds. sprzedaży
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, Województwo podkarpackie, Polska
Studio Kolor Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Zajmujemy się komunikacją wizualną, a w szczególności cyfrowym drukiem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym.

Zapraszamy - dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • skuteczne pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z ustalonymi celami sprzedażowymi
  • realizowanie wyznaczonego volumenu sprzedaży
  • analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (najlepiej w drukarni wielkoformatowej lub agencji reklamowej)
  • biegła znajomość przynajmniej jednego z trzech języków: angielski, francuski lub niemiecki
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pełnoetatowe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

  • Praca Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567