Specjalista ds. sprzedaży
  • Nysa
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
Cititravel Polska Sp.z o.o
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa Klientów.
  • Doradztwo w wyborze ofert turystycznych.
  • Realizacja rezerwacji oraz sprzedaż wycieczek i usług dodatkowych.
  • Aktywne budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.
  • Promowanie oferty biura w social mediach (Facebook, Instagram).

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w biurze podróży.
  • Znajomość systemów rezerwacyjnych Irys Plus, WD.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji.
  • Znajomość popularnych regionów turystycznych
  • Wykształcenie wyższe lub średnie w kierunku Turystyki, Geografii.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Przejrzysty system wynagrodzenia (część stała, prowizja oraz premie).
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wyjazdy studyjne.
  • Zniżki na prywatne wyjazdy turystyczne.
  • Możliwość awansu.

  • Praca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544